çimenli çit

Çimenli Çit (çim çit veya çimli çit)

POMETAL Çimenli tescilli markamızla  ürettiğimiz çimenli çim çit halk arasında çim çit, çimenli çit, çim görünümlü çit olarak da adlandırılmaktadır. Çimenli markasıyla ürettiğimiz çimenli çit; çimenli panel, çimenli duvar, çimenli kaplama ve çimenli çiçeklik olarak uygulanmaktadır. Çimenli markamızın cimenli.com.tr web sitesinden de ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Çimenli çim çit Ürünleri

dekora çim çit veya çimli çit

Çimenli çim çit ; 50cm, 100cm, 120cm, 150cm ve 200cm yüksekliklerde standart olarak üretilmektedir. Ayrıca özel sipariş üzerine 300cm yüksekliğe kadar çıkılabilmektedir. Standart olarak 10m uzunlukta rulo olarak yada istenilen uzunlukta üretilmektedir. Dekoratif amaçlı olarak her türlü çitin ve bağlantı yapılabilen tüm yüzeylere uygulanabilmektedir.

cafe etrafı çimenli çit

Çimenli kaplama; mevcut panel çit, ferforje korkuluk veya herhangi bir çit, korkuluk, duvar üzerine tel ile bağlanarak montajı yapılan çimenli çit uygulamasıdır.

 

 

Çimenli Panel Çit ;  30×30 kutu profilden yapılan çelik konstrüksiyon üzerine çimenli çit kaplamasıyla meydana gelir. Çimenli panel standart olarak 1mx2m ölçülerde yapılmaktadır.

Çimenli  duvar;  20cm genişliğinde 30×30 kutu profilden yapılan çelik konstrüksiyon yeşil renge boyandıktan sonra üzerine çimenli çit kaplamasıyla meydana gelir. Standart olarak 100cm x 200cm ölçülerde yapılmaktadır. Özel olarak istenilen yükseklik ve uzunlukta da yapılmaktadır.

dekora çim çit veya çimli çitÇimenli Çiçeklik; 20 cm genişliğinde 30×30 kutu profilden yapılan çelik konstrüksiyon üzerine saksı gelecek yer boş bırakılarak çimenli çit kaplamasıyla oluşturulan çimenli çiçeklik tir. Çimenli çiçeklik standart olarak 100cm x 200cm ölçülerde yapılmaktadır. Montaj yapılmadan da kullanılabilmektedir.

Hangi Çimenli Çit (Çim Çit) Alınmalı?

Öncelikle çimenli çit (çim çit) nedir? Çim çit, paslanmaz tel üzerine kullanılan çimen özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir. Çimenli çitlerimiz  alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır. Türkiye’de yerli ve ithal çim ürünlerinden üretilen çim çitler arasındaki bariz fark çimin kalınlığı dır. Türkiye’de en az 0,1mm  kalınlığında çim üretilirken, ithal ürünler 0,07mm kadar düşebilmektedir. Bu incelik çimenin daha dik durmasını, aşağıya sarkmamasını önlediği için daha dekoratif ve şık durur.

Çimenli Çit (çim çit) Fiyatları

Çim çit fiyatları nı yerli / ithal çimlerdeki kalite, üretim kalitesi, deneyim fiyatlara yansımaktadır. POMETAL gibi ithal çim kullanan üretici firmalar, döviz kurundaki dalgalanmalardan dolayı çim çit fiyatları haftalık değiştiğinde sitemizde çimenli çit fiyatları yazamıyoruz. İmalatçı olduğumuz için en uygun, kaliteli, ithal çimli çimenli çim çit fiyatları POMETAL tel çit’dedir.

Örnek çimenli çit uygulamalarımız için örnek uygulamalar menüsünden veya buraya tıklayarak çim çit uygulamalarını incelebilirsiniz.

Kaynak: www.pometal.com.tr

Tel Örgü Aramaları:

 • 5e5 galvaniz tel

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

(2) soru

 • Orhan çeker

  Selamın aleyküm hayırlı günler. Benim bahçem 22 metre çevresi var,bunun çimli tel yapmak istiyorum.22 metre uzunluğu 180 cm yüksekliği olursa fiyat almam mümkünmü…

  Cevapla

 • Bahar Ersin

  Merhaba,

  Çimenli çim çit 20 m2 (100 cm x 10 m, 2 rulo) için fiyat bilgisi rica edebilir miyim?

  Teşekkürler,

  Cevapla

SORUN CEVAPLAYALIM


Lütfen isteğinizi açıklayıcı bir şekilde yazınız.